Spravodajstvo December 2012

20.12.2012 napísal dš

Vianočná atmosféra v škôlke

Vianočná atmosféra začala vládnuť v  MŠ Litovelská ul. Kysucké Nové Mesto hneď po stretnutí s Mikulášom. Deti si vyzdobovali triedy, zhotovovali ozdoby, svietniky či vianočné pozdravy.

Čítať ďalej…

18.12.2012 napísal dš

anjelov

Mesto plné anjelov

Mesto plné anjelov je zrealizovaná myšlienka členov Združenia podnikateľov Dolných Kysúc. Spomienka na priateľov a chuť urobiť niečo dobré, čo by pomohlo iným, boli hlavnými dôvodmi vzniku charitatívneho projektu.

Čítať ďalej…

14.12.2012 napísal dš

mikulas

Mikuláš obdaroval deti aj pani učiteľky

V MŠ 9. mája všetci veselo i vážne, nedočkavo i s rešpektom čakali na príchod svätého Mikuláša, krásneho anjela a čerta, ktorý mal riadne červené rohy a dlhý chvost.

Čítať ďalej…

11.12.2012 napísal dš

prvaci

Pasovanie prvákov a čarovná noc

Čo zažili najmenší žiaci na ZŠ Dolinský potok? Pasovanie prvákov, vďaka ktorému konečne vstúpili do žiackeho stavu a prijali funkciu žiak/žiačka našej školy. Potom nasledovala Čarovná noc na našom „Suľkovskom hrade“.

Čítať ďalej…

08.12.2012 napísal dš

ministri

Ministri SR v našom okrese

Dňa 5. decembra 2012 zasadala vláda SR v Krásne nad Kysucou. Sprievodnými aktivitami zasadania vlády boli návštevy ministrov vlády v našom regióne.

Čítať ďalej…

08.12.2012 napísal dš

mikulas

Vzácna návšteva v škôlke

Peknými piesňami privítali deti dňa 5.12.2012 v MŠ Litovelská ulica Kysucké Nové Mesto dlho očakávanú návštevu Mikuláša a jeho pomocníkov - anjelika Dobromilka a nezbedného čerta Bonifáca.

Čítať ďalej…

07.12.2012 napísal dš

deti

Nezabudli na deti z domovov

V tomto čase Adventu, kedy očakávame najkrajšie sviatky roka Vianoce, viac myslíme aj na druhých. Už tradičné v tomto období navštevuje miestny SSV Kysucké Nové Mesto dve sociálne zariadenia v meste.

Čítať ďalej…

04.12.2012 napísal dš

regiojet

Nová pobočka a ponuky RegioJet

RegioJet ponúka zákazníkom akčné adventné cestovné lístky za super ceny. V predaji sú v novom otvorenom predajnom mieste RegioJet v podchode žilinskej stanice.

Čítať ďalej…

03.12.2012 napísal dš

sad

SAD Žilina informuje cestujúcich

Dňa 09.12.2012 sa menia cestovné poriadky prímestskej autobusovej dopravy. Žilinský samosprávny kraj po dohode s dopravcom SAD Žilina garantuje zachovanie dopravnej obslužnosti územia v pôvodnom rozsahu ako v predchádzajúcom období. Nedôjde teda k redukcii, ale ani k rozvoju prímestskej autobusovej dopravy.

Čítať ďalej…