Šport

Stolnotenisový turnaj v CSS Orava

18.12.2017 napísal dš

tenis

Centrum sociálnych služieb Orava pripravilo pre seniorov v piatok 1. decembra 2017 tretí ročník stolnotenisového turnaja. Cestovali sme Bystrickou dolinou a údolím Bielej Oravy, ktoré nás prekvapili prekrásnou zimnou scenériou. V kategórii mužov súťažili v ôsmych skupinách seniori z dvanástich zariadení a päť žien z dvoch zariadení Žilinského samosprávneho kraja. Víťazi skupín hrali vyraďovacím spôsobom až po finále. Naši chlapci z CSS Kamence - pracovisko Litovelská začali víťazne, ale zo skupiny postúpil len p. Kamil. Postupne sa skvelou hrou prebojoval medzi najlepšiu štvoricu stolných tenistov. V závere prehral vo finále s celkovým víťazom a o tretie miesto s vlaňajším víťazom. Po vlaňajšom druhom mieste je to mierny pokles, ale ten zážitok stojí zato. Stretli sa priatelia ping pongu, pochválili sa úspechmi, ktoré za posledný rok dosiahli v rôznych športových súťažiach. Do obdobia adventu a blížiacich sa vianočných sviatkov si popriali veľa šťastia a zdravia. Už teraz sa tešia na ďalší ročník stolnotenisového turnaja.

Mgr. Ladislav Feiler

Späť

Najnovšie

21.03.2018 napísal dš

hadzana

Ďalší bronz z Poľska

Chceme pozvať všetkých priaznivcov mládežníckej hádzanej na 6. ročník Veľkonočného turnaja v minihádzanej, ktorý organizuje MŠK Kysucké Nové Mesto 24.3. 2018 od 9.00 do 16.00 v mestskej športovej hale a telocvični SOŠ strojníckej.

Čítať ďalej…

20.03.2018 napísal dš

hadzana

Víťazom CoPoS Cupu Zubří, Kysucké Nové Mesto piate

Víkend 10.-11. marca 2018 patril v považskobystrickej športovej hale mládežníckej hádzanej. Konal sa tu už 16. ročník prestížneho medzinárodného turnaja Copos Cup v kategórií starší žiaci.

Čítať ďalej…

18.03.2018 napísal dš

florbal

Florbalová liga mladších žiakov a žiačok

V histórii florbalu v našom meste sa podarilo vychovať niekoľko seniorských, juniorských a mládežníckych reprezentantiek. Zásluhu na týchto úspechoch má tréner Mgr. Michal Vlček, ktorý sa dievčatám začal venovať.

Čítať ďalej…

16.03.2018 napísal dš

dp

Druháci športovci

Olympiáda v Pyeongchangu už síce skončila, ale naši druháci olympijsky súťažili ďalej. Tety z CVČ Hanka a Nikola si pre nich 28. 2. 2018 pripravili malú olympiádu.

Čítať ďalej…

15.03.2018 napísal dš

10

Kysucká desiatka pre všetkých

Na 13. ročník Kysuckej desiatky sa môžu prihlásiť registrovaní aj neregistrovaní bežci.

Čítať ďalej…

11.03.2018 napísal dš

beh

Majstrovstvá mladších žiakov a dorastencov

V sobotu 24. februára sa v bratislavskej hale Elán uskutočnili halové majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva.

Čítať ďalej…

05.03.2018 napísal dš

klak

Výstup na Kľak mrazivým zážitkom

Mestský mládežnícky parlament v Kysuckom Novom Meste sa rozhodol zorganizovať akciu pre mládež, pri ktorej by urobili niečo pre svoje zdravie a zároveň zažili niečo nezabudnuteľné.

Čítať ďalej…

05.03.2018 napísal dš

memorial

4. ročník Memoriálu Ervína Priečka na Veľkej Rači

Dňa 24. februára hostilo stredisko Veľká Rača účastníkov už štvrtého ročníka skialpinistických pretekov Štefansky skialp – Memoriál Ervína Priečka.

Čítať ďalej…