Šport

Stolnotenisový turnaj v CSS Orava

18.12.2017 napísal dš

tenis

Centrum sociálnych služieb Orava pripravilo pre seniorov v piatok 1. decembra 2017 tretí ročník stolnotenisového turnaja. Cestovali sme Bystrickou dolinou a údolím Bielej Oravy, ktoré nás prekvapili prekrásnou zimnou scenériou. V kategórii mužov súťažili v ôsmych skupinách seniori z dvanástich zariadení a päť žien z dvoch zariadení Žilinského samosprávneho kraja. Víťazi skupín hrali vyraďovacím spôsobom až po finále. Naši chlapci z CSS Kamence - pracovisko Litovelská začali víťazne, ale zo skupiny postúpil len p. Kamil. Postupne sa skvelou hrou prebojoval medzi najlepšiu štvoricu stolných tenistov. V závere prehral vo finále s celkovým víťazom a o tretie miesto s vlaňajším víťazom. Po vlaňajšom druhom mieste je to mierny pokles, ale ten zážitok stojí zato. Stretli sa priatelia ping pongu, pochválili sa úspechmi, ktoré za posledný rok dosiahli v rôznych športových súťažiach. Do obdobia adventu a blížiacich sa vianočných sviatkov si popriali veľa šťastia a zdravia. Už teraz sa tešia na ďalší ročník stolnotenisového turnaja.

Mgr. Ladislav Feiler

Späť

Najnovšie

17.01.2018 napísal dš

Hádzanári z KNM opäť priviezli bronz

Druhý z trojdielnej série turnajov spoločnej Česko-slovensko-poľskej ligy sa konal 13.-14. januára v Diakovej.

Čítať ďalej…

02.01.2018 napísal dš

lada

Za dva mesiace, z Kysúc cez Himaláje, až do Bangkoku? Na žiguli sa to dá.

Po výprave do Mongolska v roku 2016, ktorá bola príliš krátka, sme vedeli, že potrebujeme opäť pozdvihnúť pomyselnú latku vyššie a prijať väčšiu cestovateľskú výzvu. A tak sme naplánovali expedíciu Ladázia 2017.

Čítať ďalej…

29.12.2017 napísal dš

florbal

Na majstrovstvách sveta

Majstrovstiev sveta vo florbale sa zúčastnila Andrea Šidlová ako členka reprezentačného tímu Slovenska. Majstrovstvá sa tento rok konali na Slovensku, preto sa o nich viac hovorilo i v médiách a tomuto športu sa konečne venovalo viac pozornosti.

Čítať ďalej…

21.12.2017 napísal dš

Hádzanári v Poľsku bronzoví

V dňoch 16. a 17. decembra 2017 sa zúčastnili starší žiaci hádzanárskeho oddielu MŠK Kysucké Nové Mesto turnaja Česko-slovensko-poľskej ligy v poľských Mysłowiciach.

Čítať ďalej…

18.12.2017 napísal dš

tenis

Stolnotenisový turnaj v CSS Orava

Centrum sociálnych služieb Orava pripravilo pre seniorov v piatok 1. decembra 2017 tretí ročník stolnotenisového turnaja.

Čítať ďalej…

15.12.2017 napísal dš

judo

Mikulášsky Judo turnaj 2017

V utorok 5. decembra 2017 klub Judo San Kysucké Nové Mesto usporiadal 6. ročník Mikulášskeho turnaja pre judistov klubu v telocvični ZŠ Dolinský potok (Suľkov).

Čítať ďalej…

26.11.2017 napísal dš

IHRISKO

Otvorenie ihriska

V pondelok 20.11. 2017 bolo slávnostné otvorené tréningové ihrisko s umelou trávou v športovom areáli pri futbalovom ihrisku.

Čítať ďalej…

22.11.2017 napísal dš

chodnikom

Chodníkom V. Galvánka

Aj napriek dosť výhražnej predpovedi počasia, sobota 28.10. sa nakoniec vydarila. Ráno síce mrholilo a vďaka tomu, ale i dažďom v predchádzajúcich dňoch, sa štart túry po chodníkoch Viliama Galvánka posunul na pol deviatu.

Čítať ďalej…