Počasie

Dnes
Weather icon °C
Vietor: m/s
Vlhkosť:
Tlak: mb
Viditeľnosť: km

Šport

Duhák s vysokou účasťou

18.10.2017 napísal dš

duhak

V sobotu 7. októbra sa na Vodnej nádrži Neslušanka konali tradičné rybárske preteky Kysucký duhák. Na preteky sa organizátori pripravovali skôr. Zorganizovali brigádu na vyčistenie brehov, pripravili lovné miesta a dva dni pred pretekmi napustili do Neslušanky 600 kg pstruhov dúhových.

Napriek tomu, že celú noc pred pretekmi pršalo, ráno sa prezentovalo 196 rybárov. Bola to historicky druhá najvyššia účasť na Kysuckom duhákovi. Napriek tomu, že počasie sa počas dňa umúdrilo, rybám sa na breh moc nechcelo. Nakoniec však rybári spolu nachytali 87 pstruhov dúhových. Chytili sa aj iné druhy rýb, tieto sa však na týchto pretekoch nepočítali.

V kategórii dospelých rybárov vyhral Marek Višňák pred Jozefom Veličom a tretím Pavlom Horňáčkom. Medzi deťmi si prvé dve miesta rozdelili súrodenci Kyškovci. Prvý skončil Jakub Kyška, druhý jeho brat Daniel. Tretí medzi deťmi skončil Denis Chupáč.

Tieto preteky boli aj ukončením spoločenskej rybárskej sezóny. Chytať síce budeme až do zamrznutia vôd, ale už iba individuálne, každý sám.

Petrov zdar!

Marián Mihalda

tajomník 

Späť

Najnovšie

02.11.2017 napísal dš

tichy

Sezóna Petra Tichého

Náš olympionik má za sebou ďalšiu úspešnú atletickú sezónu. Absolvoval päť desiatok rôznych behov po celom Slovensku i v zahraničí.

Čítať ďalej…

18.10.2017 napísal dš

duhak

Duhák s vysokou účasťou

V sobotu 7. októbra sa na Vodnej nádrži Neslušanka konali tradičné rybárske preteky Kysucký duhák.

Čítať ďalej…

06.10.2017 napísal dš

toth

Významný deň pre ZŠ Clementisova

Atletika mi nevzala nič, naopak, dala mi všetko, čím som! – výrok Mateja Tótha

Čítať ďalej…

26.09.2017 napísal dš

hasici

Výsledky ovplyvnil dážď

V nedeľu 17.9. sa na mestskom štadióne uskutočnili IV. Majstrovstvá Slovenska v behu na 60 m cez prekážky. O prípravu podujatia sa postarala Dobrovoľná ochrana SR, zástupcovia Slovenskej ligy v behu na 60 m cez prekážky a hlavne naši miestni hasiči z Dobrovoľného hasičského zboru v KNM.

Čítať ďalej…

24.09.2017 napísal dš

atleti

Na dvoch šampionátoch

Dňa 16.9. sme mali zastúpenie na dvoch slovenských šampionátoch. Najprv sa predviedli starší žiaci, Lucka Ondrušková a Alex Nevedel, v Nových Zámkoch.

Čítať ďalej…

19.09.2017 napísal dš

tura

10. ročník Primátorského výstupu na Holý vrch

Dňa 1. septembra usporiadal oddiel ŠKT Kysucké Nové Mesto v spolupráci s mestom Kysucké Nové Mesto 10. ročník už tradičného primátorského výstupu na Holý vrch v Kysuckej vrchovine.

Čítať ďalej…

08.09.2017 napísal dš

atleti

Pretekali najmladší aj najstarší

Cez posledný augustový víkend pretekali naši najmladší aj najstarší atléti.

Čítať ďalej…

18.08.2017 napísal dš

50

Dolnokysucká spomienková túra

Športklub turistiky Kysucké Nové Mesto usporiadal dňa 5.8. 2017 v sobotu už 7. ročník Dolnokysuckej spomienkovej 50-tky na počesť všetkých turistov a priateľov turistiky, ktorí už nie sú medzi nami.

Čítať ďalej…

18.08.2017 napísal dš

ppm

Pohár primátora mesta

V sobotu 12. augusta 2017 výbor DHZ Kysucké Nové Mesto na Námestí slobody v Kysuckom Novom Meste usporiadal súťaž v hasičskom športe, 24. ročník O pohár primátora mesta Kysucké Nové Mesto.

Čítať ďalej…