Šport September 2012

20.09.2012 napísal dš

hokej

Hokejový talent z nášho mesta

V priebehu šesťdňového hokejového kempu, vybral tím špecialistov piatich najtalentovanejších chlapcov, ktorí od projektu Team Slovakia získali celoročnú starostlivosť v zmysle využívania trénerského tímu. Do najtalentovanejšej päťky sa dostal aj Miloš Roman z KNM.

Čítať ďalej…

17.09.2012 napísal dš

rob

Bežci z ROB Kysuca na Majstrovstvách sveta

Kysuckí rádioorientační bežci z ROB klubu KYSUCA v zložení Martin Košut, Jakub Kuriak, Katarína Košutová ako členovia Slovenskej reprezentácie sa zúčastnili 16. Majstrovstiev sveta v rádioorientačnom behu.

Čítať ďalej…

17.09.2012 napísal dš

atleti

Atléti ďalej zbierajú úspechy

Počas druhého septembrového víkendu sa uskutočnili v Bratislave na štadióne Slávie STU Bratislava (Mladá garda) atletické majstrovstvá Slovenska žiakov a žiačok. Hneď v prvom dni majstrovstiev sa predstavili všetci naši pretekári.

Čítať ďalej…

16.09.2012 napísal dš

volejbal

Volejbalistky pozývajú

Volejbalistky pozývajú všetkých fanúšikov športu na majstrovské stretnutia, ktoré sa budú konať vždy v sobotu v Meskej športovej hale v KNM. Prvé stretnutie sa začne o 11.00 hod., druhé podľa dohody. Príďte povzbudzovať.

Čítať ďalej…

14.09.2012 napísal dš

preteky turistickej zdatnosti

Vynikajúce výsledky TOM Nábrežník KNM

V turistickom oddiele mládeže (TOM) pri Mestskom športklube turistiky Kys. N. Mesto pracuje v tomto roku 24 členov. Ich činnosť je zameraná hlavne na prípravu a účasť na pretekoch turistickej zdatnosti (PTZ). V tomto roku sa zúčastnili na troch kolách Slovenského pohára PTZ, odkiaľ si priniesli vzácne kovy a ako družstvo skončili na prvom mieste.

Čítať ďalej…

05.09.2012 napísal dš

Soňa Kohútová víťazkou finále Hľadáme nových olympionikov

Pred 5000 návštevou na 10. ročníku atletického mítingu Most v Dubnici (26. 8.) dosiahla naša atlétka Soňa Kohútová svoj doterajší najväčší úspech.

Čítať ďalej…

05.09.2012 napísal dš

judo

Nábor do športového klubu judo

Novovzniknutý športový klub Judo KNM pozýva všetky dievčatá a chlapcov vo veku od 6 do 12 rokov na pravidelné tréningy, kde môžu získať silu, obratnosť, naučiť sa zvládať prekážky, nájsť si nových kamarátov a zúčastňovať sa súťaží doma aj v zahraničí. V prípade záujmu môžu prísť aj starší záujemcovia. Tréningy sa budú konať každý utorok a štvrtok v telocvični ZŠ Dolinský potok od 15.00 do 16,30 hod.

Čítať ďalej…