Šport August 2012

28.08.2012 napísal dš

silaci

Súťaž v tlaku na lavičke

V nedeľu 26. augusta prišli do Mestskej športovej haly v KNM siláci, ktorí si chceli medzi sebou porovnávať sily v dvoch disciplínach. V tlaku na lavičke a v pretláčaní rukou. Prvého ročníka tohto podujatia sa zúčastnilo niekoľko desiatok mužov a jedna zástupkyňa kategórie žien. Jediným povoleným dopingom bolo hlasné povzbudzovanie divákov.

Čítať ďalej…

21.08.2012 napísal dš

atleti

Skvelé výkony atlétov

Juraj Vitko a jeho výkon roka na 3000 m, osobný rekord Patrika Žúbora na 3000 m, víťazstvá Nikoly Štefundovej, Michala Kučeru a Sone Kohútovej, to sú všetko úspechy atlétov z AK MŠK KNM na atletickom mítingu seriálu GP Slovensko.

Čítať ďalej…

20.08.2012 napísal dš

hadzana

Hádzanársky oddiel MŠK KNM

V súčasnosti má náš oddiel 4 družstvá, kategória Muži - II. Liga, Dorast - II. liga, Mladší žiaci - Majstrovstvá kraja a družstvo Prípravky. Aby všetci odchovanci kysuckej hádzanej, ktorí majú záujem reprezentovať naše mesto mohli pravidelne hrávať v majstrovských súťažiach v ročníku 2012/ 2013 neprihlásili sme družstvo dorastencov do celoslovenskej súťaže I. ligy.

Čítať ďalej…

13.08.2012 napísal dš

Pozvánka do badmintonovej ligy

Kysucká Bedmintonová amatérska Liga (KbaL) dáva do pozornosti všetkým športovcom, fanúšikom a amatérskym hráčom bedmintonu, ktorí chcú pravidelne športovať, a tak sa starať o svojú kondíciu a zdravého ducha.

Čítať ďalej…

13.08.2012 napísal dš

rob

Ďalšie úspechy v rádioorientačnom behu

Uplynulý víkend sa radioorientační bežci z ROB klubu Kysuca, v zloženi Katarína Košutová, Jakub Kuriak, Martin Košut, Martin Tomaščin a tréner Ján Košut, zúčastnili Medzinárodných majstrovstiev Poľska v podhorskom stredisku Zakopané.

Čítať ďalej…

13.08.2012 napísal dš

tichy

Zranený atlét

Peter Tichý štartoval dvakrát na LOH a za sebou má viac ako 50 maratónov. Býva v Kysuckom Novom Meste a do Žiliny, kde pracuje, chodí výlučne na bicykli alebo po vlastných. V čase LOH v Londýne sa však zranil na ceste do práce.

Čítať ďalej…

01.08.2012 napísal dš

futbalova sezona

Futbalová sezóna 2011/2012

Futbalový klub KNM, ktorý patrí pod MŠK KNM, mal v uplynulej sezóne v hre 12 mužstiev. Dve mužstvá dospelých, dve dorastenecké mužstvá, štyri žiacke a štyri prípravky. Futbalový klub má v našom meste už dlhoročnú tradíciu, reprezentovali ho mnohé osobnosti, výborní hráči a tréneri, ktorí sa zaslúži o jeho rozvoj a svojimi výkonmi tento šport priblížili širokej verejnosti.

Čítať ďalej…