Šport Jún 2012

28.06.2012 napísal dš

stolny tenis

Hraj stolný tenis!

Deň 26. jún 2012  bol v Spojenej škole Nábrežná v Kysuckom Novom Meste sviatočným dňom pre priaznivcov stolného tenisu. V priestoroch školskej telocvične sa uskutočnil stolnotenisový turnaj pracovníkov školy. Turnaj bol finančne podporený  Žilinským samosprávnym krajom.

Čítať ďalej…

kh

10. ročník Kysucké Himaláje

Tento rok sa konal už 10. ročník diaľkového pochodu "Kysucké Himaláje". Všetkých 14 vrchlov zdolalo 17 zdatných turistov. Ako po minulé ročníky aj tento boli odštartované dve kategórie tohto náročného diaľkového prechodu.

22.06.2012 napísal dš

mazoretky

Mažoretky na súťaži

Dievčatá so súboru Asanka výborne obstáli na medzinárodnej súťaži „2. Vrbovčianský pohár“ v Chvojnici. 16. júna od skorých ranných hodín predvádzali svoje umenie pred očami prísnej poroty.

Úspechy našich atlétov

Atletická sezóna na Slovensku vrcholí, v krátkych týždňových intervaloch sa uskutočnia majstrovstvá dospelých, dorastencov a juniorov. Naši bežci majú už za sebou viacero pretekov s dobrými výsledkami.

20.06.2012 napísal dš

Úspešný aj Peter Tichý ml.

43. ročníka Záhorskej desiatky sa zúčastnil Peter Tichý mladší, ktorý získal titul majstra Slovenska v kategórii juniori.

ohen

Olympijský festival na ZŠ Dolinský potok

Olympijský festival detí a mládeže sa na ZŠ Dolinský potok konal po tretíkrát.

13.06.2012 napísal dš

Kysucký maratón

Druhý najstarší maratón na Slovensku je práve Kysucký maratón, ktorý tento rok písal svoj 38. ročník. Zúčastňuje sa ho množstvo športovcov z celého Slovenska a zahraničia.

tenis

Škôlkari na tenisových dvorcoch

Tenisový klub Kysucké Nové Mesto usporiadal v dňoch 6. a 7. júna 2012 pre škôlky v Kysuckom Novom Meste ukážkové tenisové tréningy pod vedením skúsených trénerov.

12.06.2012 napísal rk

Stolný tenis v sezóne 2011/2012

V súčasnej dobe je v stolnotenisovom oddiely registrovaných 27 hráčov. V pomerne krátkej dobe sa podarilo vybudovať kvalitný klub, ktorý získal niekoľko titulov majstra Slovenska v žiackych kategóriách. Žiaci sa začali výraznejšie presadzovať  aj v mužských kategóriách.

08.06.2012 napísal dš

Mažoretky zbierali ocenenia na Majstrovstvách SR

Majstrovstvá Slovenskej republiky v mažoretkovom športe sa tento rok konali 2. a 3. júna v Sabinove. Šesťdesiattri dievčat zo súboru Asanka z Kysuckého Nového Mesta vybojovalo krásne tituly 1. vicemajstra Slovenska.