Šport Február 2012

20.02.2012 napísal dš

beh

Majstrami Slovenska Michal Kučera, Nikola Štefundová, Patrik Žúbor

Žiacke majstrovstvá sa konali v bratislavskej hale Elán v sobotu 18. februára. Nikola Štefundová v behu na 800 m odbehla všetky 4 kolá na čele pretekárskeho poľa, v závere sa odpútala od svojich súperiek a zvíťazila v čase 2:29,83. Získala svoj prvý titul majsterky Slovenska.

Čítať ďalej…

tenis

Tenisový turnaj o pohár primátora

Práve v čase najväčšej kalamity sa v Tenisovom klube Kysucké Nove Mesto konal dorastenecký turnaj o pohár primátora mesta. Víťazom turnaja sa stal Vladimír Kurek, ktorý si poradil vo finále s Ivanom Poušom. Vo štvorhre zvítazili Jakub Behúň s Ivanom Poušom.

02.02.2012 napísal dš

1. liga v šachu - víťazstvo nad lídrom súťaže

V nedeľu 8.1.2012 MKŠS Kysucké Nové Mesto zvíťazilo v 1. lige v šachu družstiev nad Rajeckými Teplicami  4,5 : 3,5. Po 7 kolách je naše družstvo na 6. mieste so ziskom 11 bodov.