Mesto informuje Apríl 2012

27.04.2012 napísal dš

Výsledky súťaže Pomôžme recyklovať

Prinášeme konkrétne čísla a bodovanie súťaže Pomôžme recyklovať - Recyklačný deň s Rádiom Regina. Hodnoty sú vysoké a pričinili sme sa o ne spoločne.

Čítať ďalej…

25.04.2012 napísal dš

Vyhrali sme všetci

Nastal deň D. Streda 25.4.2012 bola súťažným dňom troch slovenských miest v recyklovaní odpadu. Stará Ľubovňa reprezentovala východné, Malacky západné a Kysucké Nové Mesto stredné Slovensko.

Čítať ďalej…

18.04.2012 napísal dš

cz

Začiatok prác projektu

Tento týždeň boli začaté prvé práce projektu Regenerácia centrálnej zóny mesta Kysucké Nové Mesto. Tak ako bolo naplánované, prvou ulicou, ktorá dostane nový šat, je Komenského ulica.

Čítať ďalej…

17.04.2012 napísal dš

komin

Kontrola komínov a kotlov

Preventivár požiarnej ochrany Mesta Kysucké Nové Mesto Ľudovít Hoch odporúča na konci vykurovacej sezóny vyčistiť komín a skontrolovať jeho technický stav

Čítať ďalej…

02.04.2012 napísal dš

Otvorenie stavby Regenerácia centrálnej zóny mesta KNM

Dňa 02. apríla 2012 privítal primátor mesta Ing. Ján Hartel, zástupkyňa primátora Jana Svrčková a pracovníci oddelenia investícií a regionálneho rozvoja zástupcov združenia Skupina Kysucké Nové Mesto, Doprastav – Sates, externého manažéra projektu Regenerácia centrálnej zóny mesta Kysucké Nové Mesto a stavebný dozor z firmy 4PRO, s r. o. Cieľom ich stretnutia bolo otvorenie stavby a začiatok realizácie projektu Regenerácia centrálnej zóny mesta Kysucké Nové Mesto.

Čítať ďalej…

02.04.2012 napísal dš

zvesti

Aprílové číslo Zvestí KNM v predaji

Aprílové číslo Zvestí KNM je už v predaji v novinových stánkoch. Z obsahu vyberáme: Železničná spoločnosť odpovedá na žiadosť mesta * Súťaž v recyklácii odpadu * Dni čistoty mesta * Vyhodnotenie naj športovca roka 2011 * 7. ročník Kysuckej desiatky * Program Kina Kysuca a mnoho ďalších informácií o dianí v kultúre, školstve a živote v meste.